Reklamlar

Böyle söyleyerek beni ak partinin günahlarına neden ortak yapıyorsunuz...

02 Mayıs 2018
Reklamlar
Reklamlar

Böyle söyleyerek beni ak partinin günahlarına neden ortak yapıyorsunuz...

02 Mayıs 2018
Geçen seçimlerde bizde ‘Milli Görüşçüyüz’ dediler. Oy aldılar. “Bizi Erbakan kurdurdu. Onu Cumhurbaşkanı yapacağız. Onun zekâsıyla ortaya çıktık. İkili oynuyor” dediler. Demediklerini bırakmadılar. Bana bakın be İşte biz buradayız. Burası neresi, burası Saadet Partisi ,burası Milli Görüş. Allah muhafaza buyursun, böyle söyleyerek neden beni AKP’nin günahlarına ortak yapıyorsunuz?

Prof. Dr. Necmettin Erbakan
http://erbakanvideolari.com/boyle-soyleyerek-beni-ak-partinin-gunahlarina-neden-ortak-yapiyorsunuz
http://erbakanvideolari.com/erbakan-hocadan-milli-gorus-un-tanimi
Reklamlar

Devamını oku

11 Kasım 2017
Yahudiler, asırlardır Mesih’in gelip kutsal toprakları tamamen ele geçireceğine ve Yahudi dünya hâkimiyetini tamamen kuracağına inanmaktadırlar. 1948’de İsrail Devleti’nin kuruluşunun Yahudilerce “Mes
Yahudiler, asırlardır Mesih’in gelip kutsal toprakları tamamen ele geçireceğine ve Yahudi dünya hâkimiyetini tamamen kuracağına inanmaktadırlar. 1948’de İsrail Devleti’nin kuruluşunun Yahudilerce “Mesih’in ayak sesleri” olarak değerlendirilmesi bu inancın ne denli önemli olduğunu göstermektedir. Bu bâtıl inanışlara Yahudiler sıkı sıkıya bağlıdırlar. Yahudi liderleri defalarca kutsal topraklardan bahsetmiş, asıl hedeflerinin bu toprakları ele geçirmek olduğunu belirtmişlerdir.
Devamını Oku
http://erbakanvideolari.com/devamini-oku-760/1
http://erbakanvideolari.com/erbakan-gizli-28-subat-kriptosunu-acikladi
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın