Reklamlar

Erbakan: "Domuzdan Post, Gavurdan Dost Olmaz"

30 Ekim 2017
Reklamlar
Reklamlar

Erbakan: "Domuzdan Post, Gavurdan Dost Olmaz"

30 Ekim 2017
Erbakan: "Domuzdan Post, Gavurdan Dost Olmaz"

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız, yıllar önce yaptığı konuşma ile siyonizmin PKK oyunu gözler önüne serdi. Batı ülkelerinin iki yüzlü tavrına da değinen Erbakan Hocamız, "Domuzdan Post Gavurdan Dost Olmaz" diyerek gerçek niyetlerini açıkladı. 
http://erbakanvideolari.com/erbakan-domuzdan-post-gavurdan-dost-olmaz
http://erbakanvideolari.com/erbakan-in-o-unutulmaz-muthis-konusmasi
Reklamlar
Komünizm ve Kapitalizm birbirinin ikiz kardeşidir. Bunlar, ezen - ezilen düzenlidir. Komünizm'de devlet ezer, Kapitalizm'de ise bir zümre eziyor. Bütün insanları sömürüyor. Arada bir fark yok. Adil bi
Komünizm ve Kapitalizm birbirinin ikiz kardeşidir. Bunlar, ezen - ezilen düzenlidir. Komünizm'de devlet ezer, Kapitalizm'de ise bir zümre eziyor. Bütün insanları sömürüyor. Arada bir fark yok. Adil bir düzen değildir. Sömürü düzenidir. Şimdi Kapitalizm bir iflas noktasındadır. Bu ekonomik krizler falan hep bu iflasların alametidir. Kapitalizm de aynen iflas etmeye mecburdur. Söyledikleri gibi, her şey kontrol altında. Kapitalizm'in içerisinde 5 tane mikrop var. Bu Siyonist grup, bu mikroplara hükmediyor. Bu mikroplardan bir tanesi haksız vergiler. Anayasamızda devlet adil olacak diyor. Ama bunun şartlarından hiçbir tanesi yazılmamış. Ve böylece fakir fukaradan vergi alınıyor. Zengin vergi vermiyor. İnsanlar eziliyor ve zulüm meydana geliyor. Vergiler yanlış yerde alınıyor. Bütün sistem vergi mikrobu vasıtasıyla ekonomiyi çökertiyor. İnsanlar refah bulamıyor. Köleleştiriliyor ve sömürülüyor.
Devamını Oku
http://erbakanvideolari.com/erbakan-hoca-kapitalist-duzeni-anlatiyor
http://erbakanvideolari.com/buyurun-basliyoruz-1
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın