Reklamlar

Recep Tayyip Erdoğan, Samanyolu TV’de Erbakan Hoca ile ilgili ne demişti…

19 Haziran 2018
Reklamlar
Reklamlar

Recep Tayyip Erdoğan, Samanyolu TV’de Erbakan Hoca ile ilgili ne demişti…

19 Haziran 2018
Samanyolu TV ve Samanyolu Haber Televizyonu ortak yayınında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçime 1 hafta kala merak edilen sorulara cevablamıştı. Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve Samanyolu Haber Tv Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken soruyor, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cevaplamıştı.

ERBAKAN'IN AÇIKLAMALARINA NE DİYOR?

Erbakan'ın açılamalarına üzüldüğünü belirten Erdoğan " 80 yaşında bir zatın söylemine bir cevap vermek bana yakışmaz'' dedi. 18 yaşından itibaren Erbakan'ın yanında emek verdiğini ve 31 yaşında İstanbul İl Başkanı olduğunu hatırlatan Erdoğan, şöyle konuştu: ''Tek üzüntüm şudur:

O konuşmalarında o denli hakaretler var ki, bütün bu hakaretler karşısında 80 yaşını devirmiş olan Sayın Erbakan'a ben bunları yakıştırmadığım için cevap vermiyorum, vermeyeceğim de. Onun içindir ki aldığım eğitim, aldığım terbiye bana böyle bir cevabı vermeme mani. Veremem, vermeyeceğim de. O'na da yine aynı şekilde milletim gereken cevabı zaten verdi, 22 Temmuz'da da verecek. Sen bir taraftan sandalyeyle dolaşacaksın, bir taraftan çeşitli hastane raporları, şunlar, bunlar, filan, falan çıkarıp göndereceksin, ondan sonra da bu siyasi mücadelenin içerisinde bir şeyler toplayabilir miyim, bir prim yapabilir miyim, bunun gayreti içerisine gireceksin.
http://erbakanvideolari.com/recep-tayyip-erdogan-samanyolu-tv-de-erbakan-hoca-ile-ilgili-ne-demisti
30 HAZİRAN 2000 TARİHİNDE EŞİ VE İKİ ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN ALİ SOYLU AĞABEYİMİZİN CENAZE TÖRENİ. TÖRENE KATILAN MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ NECMETTİN ERBAKAN, ALİ SOYL
30 HAZİRAN 2000 TARİHİNDE EŞİ VE İKİ ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN ALİ SOYLU AĞABEYİMİZİN CENAZE TÖRENİ. TÖRENE KATILAN MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ NECMETTİN ERBAKAN, ALİ SOYLU VE AİLESİNİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATIYOR. ERBAKAN, ALİ SOYLU'YU VE MİNİK KIZI FATMA ZEHRA'YI ANLATIRKEN, "BEN BİR TOPLANTIMIZA YA DA BİR MİTİNGİMİZE GİTTİĞİM ZAMAN ALİ'Yİ VE MİNİK YAVRUMUZU ORADA GÖRÜNCE O TOPLULUĞUN BİZİM TOPLULUĞUMUZ OLDUĞUNU ANLARDIM" DİYOR. BU SÖZLERDE GERÇEKTEN DE ÇOK BÜYÜK BİR ÖVGÜ VAR. HANİ BİZLER ZAMAN ZAMAN ÇOK GÜVENDİĞİMİZ BİR KİMSE HAKKINDA "EĞER O BURADAYSA DOĞRU YERDEYİM" HİSSİNE KAPILIRIZ YA, İŞTE ERBAKAN' HOCANIN ANLATTIĞI DUYGU DA TAM OLARAK BU.
Devamını Oku
http://erbakanvideolari.com/erbakan-hoca-ali-soylu-nun-cenazesinde-gozyaslariyla
Reklamlar
http://erbakanvideolari.com/erbakan-hocamizin-masaya-yumrugunu-vurdugu-an
http://erbakanvideolari.com/rusen-cakir-erbakan-disinda-butun-siyasi-liderler-gulen-in-faaliyetlerine-sicak-bakti
Reklamlar
Paylaş KAPAT
x
x

Arama Yapın